Corona Renderer pre Autodesk 3dsMax

Corona Renderer


Je vysoko výkonný, foto-realistický, rendrovací SW z dielne českých vývojárov. Corona je SW pre 3dsMax, fungujúci aj ako samostatná CLI aplikácia.

Najnovšia verzia 1.5. znižuje potrebu použitia ďalších SW a zvyšuje kompatibilnosť materiálov z iných SW. Corona je ešte stabilnejšia s vylepšenými pracovnými postupmi.

Základné Fakty:

Interaktívne osvetlenie – Corona Vám umožňuje meniť intenzitu a farebnosť osvetlenia a predmetov počas rendrovania, aj po jeho ukončení. Od jemných úprav až po zmenu z denného na nočné osvetlenie.

Corona materiály – zodpovedajú štandardom. Zvýšená kompatibilita pri importe materiálov z iných SW . Možnosť zobrazenia Corona texturovaných materiálov priamo v 3dsMaxe.

VFB funkcie - presvetlenie, žiara, tónovanie, dekorácie a sýtosť farieb Vám dáva oveľa väčšiu kreatívnu kontrolu nad konečným výsledkom.

Corona dištančná mapa – umožňuje vytvárať materiály, ktoré ,,vedia,, ako ďaleko sú od objektov v scéne. Takto viete pridať vlny okolo pobrežia, oder a prasklinu predmetov pri zrážke, špinu pod okennú dosku a pod ....

LUTy – Corona podporuje LUT procesovanie, ktoré môže byť použité pre aplikáciu LUTov do bitmapy pre použitie vlastných materiálov.

Viac o Corona Renderer

27

odborníkov

13

rokov skúseností

2

oblasti pôsobenia

1

tím