CAD software

CAD software

Sme Gold Partner spoločnosti AUTODESK® a patríme do skupiny Peterschinegg. Dodávame softvérové produkty pre CAD, technickú podporu, inštaláciu, riešenie problémov, organizujeme školenia prispôsobené znalostiam produktu.

 
autocad

Vynikajúce návrhy

Vytvárajte pôsobivé návrhy a zlepšujte spoluprácu vďaka inovatívnym nástrojom pre zvýšenie produktivity pri práci so software AutoCAD®.

AUTODESK® AUTOCAD®
revit

Návrh presne podľa vašich predstáv

BIM software Revit® je určený speciálne pre tvorbu informačného modelu budovy (BIM), vrátane funkcií pre architektonický návrh, projekciu TZB a projektovanie konštrukcií.

AUTODESK® REVIT®
autocad civil 3D

Modelovanie v 3D pomocou stavebného software

Používajte stavebný software a software pre tvorbu dokumentácie AutoCAD® Civil 3D® podporujúci pracovné postupy tvorby informačných modelov budov (BIM).

AUTODESK® AUTOCAD® CIVIL 3D®

Optimalizácia architektonického návrhu a kreslenia

So softvérom AutoCAD® Architecture vytvoreným špeciálne pre architektov dosiahnete pri tvorbe návrhov a dokumentácie vyššiu efektivitu.

AUTODESK® AUTOCAD® Architecture
revit lt

Prechod k softvéru 3D BIM

Program Autodesk Revit LT® je moderným a pritom lacným riešením, ktoré umožňuje využívať technológiu BIM, tj. Parametrické 3D projektovanie a tvorbu informačného modelu stavebného objektu.

AUTODESK® REVIT LT®
Card image cap

Building Information Modeling

BIM je vlastne digitálny model budovy, v ktorom sú implemDentované informácie o budove.

Viac o BIM
architecture, engineering and contruction collection

Architecture, Engineering & Construction Collection

Architektúra, Engineering & Construction Collection je bohatý súbor softvérových a inovatívnych technológií, ktoré Vám pomôžu navrhovať, projektovať a konštruovať kvalitnejšie, predvídateľnejšie budovy a projekty občianskej infraštruktúry.

AUTODESK® ARCHITECTURE, ENGINEERING & CONSTRUCTION COLLECTION
inventor

Vytvárajte vynikajúce produkty

Software pre strojárske navrhovanie a 3D CAD Inventor® ponúka profesionálne 3D strojárske navrhovanie, dokumentáciu a simuláciu produktov.

AUTODESK® INVENTOR®
fusion 360

Fusion 360

Fusion 360TM je prvým 3D CAD, CAM a CAE nástrojom svojho druhu. Spája celý proces vývoja produktu do jedinej cloudovej platformy, ktorá funguje na Mac aj PC.

AUTODESK® FUSION 360

Strojárska verzia AutoCADu®

AutoCAD® Mechanical je "ochutená" verzia AutoCADu® pre strojárske 2D konštruovanie. Zjednodušuje prácu konštruktéra na strojárskych projektoch. Vedľa funkcií programu AutoCAD® ponúka AutoCAD® Mechanical rad strojárskych značiek a symbolov podľa medzinárodných noriem (vrátane ČSN, DIN, ISO), rozšírené možnosti kótovania, formátovanie a editácia kót, prispôsobený interface, plus nápovedu s ukážkami použitia.

AUTODESK® AUTOCAD® MECHANICAL

Software pre 3D navrhovanie potrubných systémov

S AutoCAD® Plant 3D dokážu užívatelia AutoCAD® vytvárať 3D návrhy a dokumentáciu potrubných systémov pre závody a technologické celky oveľa rýchlejšie.

AUTODESK® AUTOCAD® PLANT 3D

AutoCAD P&ID

AutoCAD P & ID je verzia AutoCADu slúžiace na vytváranie, úprave a správe diagramov potrubia a rozvodných technológií, technologických procesov a schém. AutoCAD P & ID je verzia AutoCADu slúžiace na vytváranie, úprave a správe diagramov potrubia a rozvodných technológií, technologických procesov a schém.

AUTODESK® AUTOCAD® P&ID
rohr 2

Analýza komplexných potrubí a oceľových konštrukcií

ROHR2 je popredný európsky softvér pre analýzu potrubia, štandardným nástrojom pre potrubia statické a štrukturálne rámcové analýzy.

ROHR2 a Sinetz
3ds max

Vytvorte úžasné svety

Ak o tom môžete snívať, môžete to vytvoriť. 3D software pre modelovanie, animácie a vizualizácie, ktorý vám umožní vytvoriť ohromujúce scény vašich návrhov.

3ds Max®
maya

Tvorte s "Májou"

Prebuďte svoju predstavivosť. 3D Maya® je softvér pre animáciu, modelovanie, simuláciu a vizualizácie. Maya pomáha umelcom rozprávať svoj príbeh s kreatívnou sadou nástrojov.

3D Maya® / 3D Maya® LT
twinmotion

Rýchle 3d vizualizácie

Twinmotion sa odporúča pre akékoľvek architekta, ktorý potrebuje vizualizovať a prezentovať svoje návrhy.

Twinmotion

Sketch Up

Intuitívny nástroj pre najjednoduchšie 3D modelovanie. Zrýchlite svoju prácu jednoduchým ovládaním, vytvárajte 2D dokumenty a využívajte najväčšiu knižnicu voľne dostupných 3D modelov na svete.

www.sketchup.com
Rhinoceros 3D

Rhinoceros 3D

Rhinoceros je ideálny na 3D modelovanie pre dizajnérov, šperkárov, stavbárov a architektov. Rhino zabezpečuje modelovanie a dokumentovanie návrhov pripravených pre renderovanie, animáciu, projektovanie, engineering, analýzu, výrobu alebo stavbu. Výhodou je príprava modelu pre reálnu výrobu - export do laserovej rezačky, frézy a 3D tlačiarní

www.rhino3d.com
V-Ray

V-Ray

Je vizualizačný a animačný software pre najnáročnejšie projekty. 3D rendrovací software pre architektov, dizajnérov, ktorý zabezpečuje fotorealistickú kvalitu výstupu, vysoký výpočtový výkon. V-Ray je integrovaný do viacerých 3D grafických programov – Revit, Sketchup, 3ds Max, Maya, Rhino, CINEMA 4D

www.vray.com
V-Ray pre Revit

V-Ray pre Revit

Profesionálne rendrovanie pre architektov a dizajnérov.

V-Ray pre Revit
Corona Renderer

Corona Renderer

Je vysoko výkonný, foto-realistický, rendrovací SW z dielne českých vývojárov. Corona je SW pre 3dsMax, fungujúci aj ako samostatná CLI aplikácia.

Corona Renderer
liNear

liNear

LiNear – nadstavba pre REVIT a AutoCAD
Robte v 3D všetky TZB profesie vrátane výpočtov!

liNear
ACDSee

ACDSee

Je univerzálny prehliadač, správca obrázkov a digitálnych fotografií. Umožňuje ľahko importovať, prehliadať, organizovať, tlačiť, vylepšovať, zdieľať a archivovať digitálne fotografie. Na vysokej úrovni ponúka možnosti pri práci s externými zariadeniami ( skener, digitálny fotoaparát... ) Program dokáže pri prenose zo zariadenia obrázok premenovať, prideliť kľúčové slovo na základe ktorého sa obrázky dajú triediť a vyhľadávať.

www.acdsystems.com

Slovenský SW pre kúrenárov a zdravotechnikov

Navrhujte a spracujte projekty kúrenia a zdravotechniky jednoduchšie a rýchlejšie.

TechCON
Urbano

Urbano

Produkty Urbano Canalis a Hydra
návrh kanalizácie a vody (lokalizovaná verzia)

Urbano

ENSCAPE

ENSCAPE /REAL-TIME VIZUALIZÁCIA/
nadstavba pre Revit a Sketchup

Enscape

Spoločnosť Autodesk vytvorila mnoho produktov. Kontaktujte nás, ak potrebujete niečo špeciálne.

Autodesk products

Softvérové

Okrem CAD softvéru, dodávame riešenia pre mail servery, antivírusovú ochranu a ochranu dát.

Viac o KERIO ...

logo logo logo logo

27

odborníkov

13

rokov skúseností

2

oblasti pôsobenia

1

tím