Corona Renderer v.6 je extrémne flexibilná!

Rendrovací sw pre 3ds Max a Cinema 4D


Corona Renderer


Je vysoko výkonný, foto-realistický, rendrovací sw z dielne českých vývojárov. Corona je sw určený pre 3ds Max alebo MAXON Cinema 4D. Fungujúci aj ako samostatná CLI aplikácia.

Najnovšia verzia – Corona Renderer v.6

Corona Renderer
Corona Renderer
Corona Renderer
Corona Renderer

Corona Renderer
Corona Renderer
Corona Renderer
Corona Renderer

Základné Fakty:

Interaktívne osvetlenie - Corona Vám umožňuje meniť intenzitu a farebnosť osvetlenia a predmetov počas rendrovania, aj po jeho ukončení. Od jemných úprav až po zmenu z denného na nočné osvetlenie.

Model New Sky - vytvára lepší odtieň denného osvetlenia. Dosiahnete efekt východu alebo západu slnka podporou slnečného žiarenia spod horizontu.

Nové efekty - napr. Objektív - poskytuje väčšiu kontrolu napr. nad odleskami.

Materiály - zodpovedajú štandardom. Zvýšená kompatibilita pri importe materiálov z iných SW . Možnosť zobrazenia Corona texturovaných materiálov priamo v 3dsMaxe.

Corona ponúka viac ako 300 vysoko kvalitných materiálov (pribudlo 78 nových materiálov v knižnici vrátane nových kategórií podlahy, koberce a keramické dlaždice) Ďalej si môžete stiahnúť SADY materiálov.

VFB funkcie - presvetlenie, žiara, tónovanie, dekorácie a sýtosť farieb Vám dáva oveľa väčšiu kreatívnu kontrolu nad konečným výsledkom.

Corona dištančná mapa - umožňuje vytvárať materiály, ktoré ,,vedia,, ako ďaleko sú od objektov v scéne. Takto viete pridať vlny okolo pobrežia, oder a prasklinu predmetov pri zrážke, špinu pod okennú dosku a pod ....

LUTy - Corona podporuje LUT procesovanie, ktoré môže byť použité pre aplikáciu LUTov do bitmapy pre použitie vlastných materiálov.


Ročný prenájom licencie Corona Renderer

s možnosťou dokúpenia rendrovacích bodov / rendrovanie na ďalších PC pre urýchlenie práce/
Ročný prenájom pre 3ds Max alebo Cinema 4D:

3ds Max: Box so Subscriptionom:*ceny sa menia v závislosti od oficiálneho cenníka

Hľadáte odpovede? Skúste na diskusnom fóre užívateľov:

Corona FÓRUM

Chcete si sw Corona zakúpiť? Napíšte nám na obchod@smartcad.sk alebo

Objednajte cez náš e-shop

27

odborníkov

14

rokov skúseností

2

oblasti pôsobenia

1

tím